Wielkość tekstu:    A A A
  Umów się na wizytęRejestracja online
Mapa ośrodków
Nasze ośrodki
kliknij aby wybrać ośrodek w Twojej okolicy
 
Lublin  Łuck  Nałęczów  Kraków  Rzeszów  Zwoleń  Nowy Sącz  
http://okulistyka.mp.pl/aktualnosci/151429,z-obu-stron-mikroskopu


Leczysz się na Jaskrę?Z relacji wybitnego specjalisty od jaskry* ze Stanów Zjednoczonych przedstawionej na Europejskim Kongresie Jaskrowym w 2012 roku: „Prawie połowa chorych z rozpoznaną jaskrą leczona jest nadmiernie (lub niepotrzebnie), a około ¼ chorych otrzymuje niedostateczne leczenie  (i nieodwracalnie traci widzenie). Tylko niewielki odsetek chorych jest leczonych prawidłowo.”
Według naszych obserwacji, w Polsce nie jest lepiej. Jeśli chcesz zasięgnąć drugiej opinii zapraszamy na konsultacje prof. Zagórskiego. Możesz skorzystać też z darmowej konsultacji online.  


Innowacyjny laser tylko w OCHO!
Od lipca br w naszych Ośrodkach wprowadziliśmy do stałego stosowania pierwszy w Polsce laser Cyclo G6 amerykańskiej firmy IRIDEX, do nowatorskiego leczenia jaskry metodą mikropulsowej cyklofotokoagulacji. Zabieg ten jest bardzo bezpieczny i efektywny – około 70% skuteczności po pierwszym i prawie 90% po powtórnym zabiegu. Jest polecany we wszystkich postaciach jaskry, zarówno nie poddającej się leczeniu innymi metodami, jak i wymagającej stosowania wielu kropli lub zabiegu operacyjnego.
Ponieważ do zabiegu stosuje się jednorazowe sondy, do czasu wyczerpania zapasów oferujemy promocyjną cenę 600 zł za pierwszy i 300 zł za ewentualny powtórny zabieg.


 
Więcej o Jaskrze...Skonsultuj się online 


* Prof. Dr. George Spaeth, Wills Eye Institute, Philadelphia, Pennsylvania, US.  noted that of the patients referred to him, almost half of them have been overtreated, about a quarter of them have been under-treated, others are inappropriately treated and only a very small percentage appear to be getting correct treatment.
 
Aktualności /KrakówLublinNałęczówNowy SączRzeszówZwoleń
 
 
Ośrodki Chirurgii Oka Prof. Zagórskiego powstały w celu spełniania misji przywracania lub zachowania widzenia u wszystkich potrzebujących ludzi oraz pomocy w dążeniu do doskonałości i zaspokajaniu potrzeb lekarzy okulistów. Są to cele zbieżne także z założeniami Międzynarodowej Rady Okulistyki oraz Międzynarodowej Akademii Okulistyki; organizacji międzynarodowych z którymi związany jest prof. Zagórski.

Zysk nie jest najważniejszy, a ceny usług są tak ustalane aby nie eksploatować chorych, ale jednocześnie zapewnić im odpowiedni standard opieki i godne warunki pracy dla personelu. Ośrodki realizują swoje cele poprzez pomoc w szkoleniu współpracujących okulistów, organizowanie ośrodków tam, gdzie potrzeby okulistyczne nie są w pełni zaspokojone i gdzie jest zainteresowanie miejscowych lekarzy. Zbigniew Zagórski
 
Twoja opinia