OCHO GRUPA MEDYCZNA prof. Zagórskiego

Najważniejsze informacje

TO WARTO ZNAĆ: MISJA i WIZJA OCHO

CHCEMY ABYŚ WIDZIAŁ

Lepsze widzenie przywraca komfort życia.
A z nim godność, pewność, bezpieczeństwo.
Lepsze widzenie to głębsze relacje i odwaga działania.
Nowe marzenia.

Dlatego misją OCHO  staje się likwidowanie barier, które zawężają dobre widzenie.
Robimy wszystko, by Pacjent patrząc na świat i drugiego człowieka mógł dobrze widzieć. Gruntowną wiedzę, międzynarodowe doświadczenie i ponadstandardowe zaangażowanie oddajemy naszym Pacjentom i na każdym etapie Ich życia przywracamy maksymalną ostrość spojrzenia.

W wizji OCHO idziemy jeszcze dalej; obok dbałości o dobrze funkcjonujący zmysł wzroku, propagujemy szacunek dla zmysłu udziału. Wiemy że życie pełnią to dużo więcej niż możliwość dobrego widzenia. To też uważność, empatia, solidarność i współdzielenie dobra. Konkretne widzenie i właściwe działanie. Dlatego OCHO angażuje się w projekty społeczne, w których tak rozumiana odpowiedzialność biznesu ma znaczenie. Dlatego ekonomia współdzielenia w wizji OCHO  tworzy ów zmysłu udziału, niezbędny we właściwym asymilowaniu biznesowych paradygmatów.

  • najwyższy poziom opieki
  • nowatorskie terapie
  • specjalistyczna diagnostyka
  • międzynarodowa kadra
  • chirurgia bez powikłań
  • wysoka satysfakcja Pacjentów

MACIEJ ZAGÓRSKI
PREZES OCHO

OCEŃ OCHO. TO WARTO ZROBIĆ

CO NAS WYRÓŻNIA?

Wszystkich Pacjentów, którzy korzystają z usług OCHO w Krakowie, Rzeszowie, Lublinie, Lubartowie, Nałęczowie, Zwoleniu i Nowym Sączu prosimy o ocenę naszych działań. Każda opinia jest dla nas najlepszą motywacją do zmian i inspiracją dla rozwoju. Poznając Wasze oczekiwania możemy modyfikować usługi; przyjmując Waszą krytykę możemy eliminować słabe strony. Dlatego prosimy- oceń OCHO!

01
ZADOWOLENIE
98% naszych Pacjentów deklaruje pełną satysfakcję z efektów leczenia i standardów medycznych OCHO
02
REKOMENDACJE
Aż 91% nowych Pacjentów trafia do OCHO dzięki poleceniu naszych usług przez rodzinę lub znajomych
03
PROFESJONALIZM ŻYCZLIWOŚĆ
To atuty OCHO, najczęściej wskazywane przez Pacjentów w ankietach
04
ZABIEGI BEZ POWIKŁAŃ
leczymy najtrudniejsze przypadki i mamy najniższy poziom powikłań pozabiegowych

System ratalny na dogodnych warunkach!

ZESPÓŁ SUCHEGO OKA

Zabiegi ThermoFlo

Zespół Suchego Oka jest uciążliwy i może objawiać się zaburzeniem widzenia, uczuciem dyskomfortu pod postacią suchości, piasku czy ciała obcego pod powiekami, pieczenia, swędzenia i zaczerwienienia brzegów powiek. Charakterystyczne są nawracające stany zapalne powierzchni oka, rozpoznawane jako alergia oraz brzegów powiek pod postacią jęczmieni i gradówek.

Nowością w terapii schorzenia, na które cierpi już ponad 30 mln ludzi na świecie są zabiegi ThermoFlo – jedyna jak dotąd skuteczna metoda leczenia zespołu suchego oka, a zwłaszcza postaci związanej z nadmiernym odparowywaniem łez. ThermoFlo oczyszcza gruczoły poprzez odpowiednie nagrzewanie i masowanie. Jest zabiegiem całkowicie bezbolesnym, a nawet relaksującym. TheroFlo wykonujemy w OCHO Kraków, OCHO Lublin i OCHO Rzeszów.

  • Urządzenie ThermoFlo emituje stałą temperaturę 42C, która stymuluje dysfunkcyjne gruczoły Meiboma i przywraca ich prawidłową pracę.
  • Zabieg polega na masowaniu i oczyszczaniu powiek, co skutkuje poprawą funkcjonowania gruczołów powiekowych i struktury filmu łzowego.
  • Dla osiągnięcia pełnego efektu terapeutycznego zaleca się wykonanie 4 zabiegów w czasie nie dłuższym niż 2 miesiące.
Skip to content