Leczenie okulistyczne na raty

Kredyt na  zabiegi, operacje okulistyczne

OCHO Grupa Medyczna prof. Zagórskiego we współpracy z mBankiem oferuje Państwu dogodny system ratalny, którym objęte są wszystkie usługi okulistyczne powyżej 1000 zł. Dzięki uproszczonej procedurze kredytowej nasi Pacjenci już po 25 minutach od zgłoszenia otrzymują formularz kredytowy, w którym samodzielnie mogą określić liczbę rat kredytu i dzień ich spłaty. Wysokość comiesięcznej raty, uzależnioną od kwoty oraz okresu trwania kredytu można sprawdzić wykorzystując symulator mRat.

Jeżeli jesteś zainteresowany kredytowaniem wybranej usługi okulistycznej (np. zabieg laserowy, operacja usunięcia zaćmy, wszczepienie soczewek premium), pamiętaj aby tę informację przekazać osobie rejestrującej Twoją wizytę w placówce OCHO. Możesz to zrobić telefonicznie (tel. +48 798 77 22 44) lub bezpośrednio w Biurach Obsługi Pacjenta OCHO w Nałęczowie, Krakowie, Rzeszowie i Lublinie.

Jak przebiega proces pozyskania kredytu na usługi medyczne?

1

Wybierz usługę medyczną, którą chcesz kredytować.

2

Przekaż Pracownikowi OCHO (telefonicznie lub osobiście) swój adres mailowy, na który mBank będzie mógł przesłać wygenerowany link z przygotowanym specjalnie dla Ciebie formularzem kredytowym (czas Twojego oczekiwania na dokumenty, liczony od zgłoszenia przez Pracownika OCHO do mBanku – 25 minut).

3

W otrzymanym formularzu zobaczysz całkowity koszt kredytu, ustalisz liczbę rat i dzień ich spłaty. Jeżeli wszystkie warunki kredytowe będą zgodne z Twoimi oczekiwaniami – również elektronicznie możesz wypełnić dołączony do formularza standardowy wniosek kredytowy.

4

Po odesłaniu prawidłowo uzupełnionych dokumentów otrzymasz z mBanku potwierdzenie Twojej zdolności kredytowej i decyzję o przyznaniu kredytu (maksymalny czas Twojego oczekiwania – 48 godz.)

5

Potwierdzeniem otrzymania kredytu jest umowa przesyłana przez mBank na Twój adres mailowy (tylko w wyjątkowych przypadkach mBank prosi kredytobiorcę o wizytę w placówce) oraz przekazanie środków finansowych na realizację wybranej usługi (przelew bezpośrednio na konto wybranej placówki OCHO, w której realizowana będzie wybrana przez Ciebie usługa okulistyczna).

Oferowany system mRat może ułatwić Pacjentom korzystanie z wysokospecjalistycznych procedur medycznych, których dostępność z powodów finansowych byłaby niemożliwa lub w znaczący sposób ograniczona.

Skip to content