SALON OPTYCZNY LUBLIN

ADRES
ul. Wojciechowska 3, 20-704 Lublin

TELEFON
tel. +48 798 922 822

Godziny otwarcia
Salonu Optycznego
w Lublinie

  • Poniedziałek: 9:00 - 17:00
  • Wtorek: 9:00 - 17:00
  • Środa: 9:00 - 17:00
  • Czwartek: 9:00 - 17:00
  • Piątek: 9:00 - 17:00
  • Sobota: Nieczynne
  • Niedziela: Nieczynne

OCHO OPTYK LUBLIN

Grupa Medyczna prof. Zagórskiego w Lublinie prowadzi sieć optycznych salonów pod nazwą OCHO Optyk, w których oferowane są różnorodne usługi związane z korekcją wzroku. Na liście dostępnych produktów znajdują się oprawy korekcyjne dla dorosłych i dzieci, w tym także te wyposażone w nakładki przeciwsłoneczne. Klienci mają również możliwość wyboru spośród okularów w tym okulary progresywne oraz okulary przeciwsłoneczne renomowanych producentów.

Komputerowe badanie wzroku

OCHO OPTYK LUBLIN zapewnia kompleksowe podejście do doboru soczewek kontaktowych i okularów, oferując szeroki zakres usług okulistycznych w tym badanie wzroku. Komputerowe badanie wzroku pozwala dokładnie zdiagnozować potrzeby pacjenta, a następnie przystąpić do wyboru odpowiedniej korekcji okularowej.

Dobór opraw okularowych

Dobór opraw okularowych odbywa się w trosce o odpowiednie dopasowanie do twarzy i stylu życia klienta. Każde okulary niezależnie od ich rodzaju w tym okulary progresywne, przeciwsłoneczne dopasujesz w sposób należyty w naszym salonie optycznym z pomocą naszego zespołu optyka, optometrysty.

Soczewki kontaktowe

Osoby preferujące soczewki kontaktowe również znajdą coś dla siebie w OCHO OPTYK LUBLIN. Specjaliści pomagają nie tylko w doborze odpowiednich soczewek kontaktowych ale również udzielają nauki zakładania soczewek, zdejmowania ich oraz prawidłowej pielęgnacji i przechowywania.

Salon Optyczny OCHO w Lublinie mieści się teraz w nowej lokalizacji – Gabinetach Okulistycznych przy ulicy Wojciechowskiej 3.

Skip to content