Leczenie wzroku często wiąże się z potrzebą szczegółowej i kosztochłonnej diagnostyki. Kompleksowe badania okulistyczne, pozwalające na właściwą diagnozę oraz monitorowanie postępów w leczeniu przeprowadzane są jedynie w placówkach dysponujących odpowiednio zaawansowaną bazą sprzętową. Tak właśnie jest w klinice okulistycznej OCHO. Wszystkie placówki okulistyczne Grupy Medycznej prof. Zagórskiego posiadają znakomite zaplecze diagnostyczne z unikatowym sprzętem nowej generacji.

Badania okulistyczne w tanich pakietach

Aby zminimalizować koszty badań okulistycznych i tym samym ułatwić ich dostępność, przygotowaliśmy dla Pacjentów specjalne dopasowane Pakiety Diagnostyczne. W atrakcyjnej cenie proponujemy najlepsze dopasowanie różnorodnych typów badań okulistycznych dla naszych Pacjentów!

Podaruj VOUCHER na badanie wzroku

Oferta pakietowa na badania okulistyczne dostępna jest w każdej placówce Grupy Medycznej OCHO oraz w formule zakupu voucher (np. na prezent). Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej lub masz pytania dotyczące sprzedaży vouchera na badania okulistyczne zapraszamy do KONTAKTU.

Poniżej prezentujemy pełna ofertę pakietową badań okulistycznych.

Skip to content