OCHO GRUPA MEDYCZNA prof. Zagórskiego

Pacjenci z Ukrainy – ważne informacje

Przypominamy, że we wszystkich placówkach OCHO Uchodźcy z Ukrainy mogą korzystać z nieodpłatnych konsultacji specjalistów, diagnostyki i wizyt w celu doboru okularów oraz zabiegów ratujących wzrok.

Konsultacje okulistyczne dla uchodźców z Ukrainy

Uwaga: bezpłatne wizyty w trybie przyspieszonym gwarantujemy osobom, które przekroczyły granicę w ciągu ostatnich 10 dni. Pozostałe osoby obowiązują zasady określone przez NFZ oraz terminy wynikające z bieżącego kalendarza rejestracji pacjentów w placówkach OCHO.

Diagnostyka wad wzroku dla obywateli Ukrainy

Dobór okularów

Dodatkowe, specjalistyczne procedury, które refunduje NFZ dostępne są po przedstawieniu dokumentu potwierdzającego legalny pobyt Pacjenta w Polsce.

Przypominamy, że istnieje możliwość kontaktu z Pracownikiem Kliniki Okulistycznej OCHO, posługującym się językiem ukraińskim, który dyżuruje od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00 pod specjalnym numerem telefonu +48 509 380 222. Kontakt mailowy: ua@ocho.pl

Pod adresem ua.ocho.pl działa również specjalna strona internetowa, którą uruchomiliśmy z myślą o Pacjentach z Ukrainy. Do zobaczenia w Klinice Okulistycznej OCHO!

Skip to content