Z Grupą Krynicką GOPR, Polskim Zespołem Humanitarnym i ze Strażakami OSP z Nałęczowa; z firmami i hurtowniami farmaceutycznymi; z osobami prywatnymi i ośrodkami naukowymi. Ze wszystkimi ludźmi otwartych serc nadal tworzymy łańcuch wsparcia, który Pacjentom i Lekarzom w Ukrainie przywraca nadzieję.

Zbiórka leków i sprzętu medycznego na Ukrainę

Wraz z dr Andrijem Rubanem, Prezesem Ukraińskiego Towarzystwa Witreoretinalnego dziękujemy za  każdy rodzaj pomocy przy organizacji transportów z materiałami medycznymi do szpitali i klinik okulistycznych w Ukrainie. Dostajemy potwierdzenia od naszych Przyjaciół, że wszystko dociera do wskazanych placówek!

Pomoc medyczna dla szpitali okulistycznych Ukrainy

Szczególne podziękowania kierujemy także do dr Agnieszki Kardaszewskiej, kierownika medycznego OCHO w Nowym Sączu, która koordynuje każdy etap tej gigantycznej, międzynarodowe zbiórki i jest  niezwykle inspirującym patronem całego przedsięwzięcia! Zakres działań dobrze obrazuje film, który wyprodukowały panie Kardaszewskie: dr Agnieszka – mama i Aleksandra – córka, studentka II roku UM w Lublinie.

Skip to content