OCHO GRUPA MEDYCZNA prof. Zagórskiego

Dodatkowe wolne terminy na operacje zaćmy w Krakowie

Wiemy, że okres wakacyjny z jednej strony oznacza wymarzony urlop i wypoczynek, ale też sporo osób właśnie na ten czas planuje „listy najważniejszych spraw do załatwienia”.  Jeżeli u Was też tak jest to…. spieszymy z pomocą!

Bezpłatne usunięcie zaćmy Kraków

W klinice okulistycznej OCHO staramy się zawsze wczuwać w Wasze potrzeby i stąd nasza lipcowa niespodzianka.
Od 20 do 31 lipca w Ośrodku Chirurgii Oka prof. Zagórskiego w Krakowie uruchamiamy dodatkowe terminy kwalifikacji do operacji zaćmy oraz dodatkowe terminy bezpłatnych operacji usunięcia zaćmy.

Zabiegi usunięcia zaćmy finansowane są przez NFZ i mamy nadzieję – będą prawdziwym wakacyjnym last minute dla tych, którzy zniechęceni w Krakowie i okolicach długimi kolejkami, odkładali dotąd decyzję o usunięciu zaćmy. Dodatkowe terminy na refundowane na NFZ operacje zaćmy znikają szybko, więc rezerwujcie swoją wizytę już dziś! To jedyna okazja, aby w tym samym miesiącu zrobić kwalifikację, wymagane badania i operację zaćmy!

Zaćma na NFZ Kraków

Rejestracja Pacjentów prowadzona jest telefonicznie: tel.+48 798 77 22 44 lub mailowo: rejestracja@krakow.ocho.pl

Ośrodek Chirurgii Oka prof. Zagórskiego w Krakowie, z klimatyzowanym blokiem operacyjnym i rozbudowanym zapleczem diagnostycznym czeka w lipcu na Pacjentów z zaćmą!

Do zobaczenia w klinice okulistycznej OCHO Kraków!


Kontakt:
Ośrodek Chirurgii Oka prof. Zagórskiego
ul. Solskiego 7C
31-216 Kraków
Rejestracja:  +48 798 77 22 44
mail: rejestracja@krakow.ocho.pl

Skip to content