Warsztaty z Witreolizy w OCHO Kraków

W różnych formach dbamy w klinice okulistycznej OCHO o rozwój kompetencji; ostatnio na całodniowe warsztaty z Andrzej DmitriewWitreolizy zaprosiliśmy do naszego Ośrodka Chirurgii Oka w Krakowie dr. Andrzeja Dmitriewa, Wiceprezydenta International Ophthalmic Floater Society thefloatersociety.com oraz wykładowcę międzynarodowych towarzystw naukowych i liderów technologii okulistycznych.

Andrzej Dmitriew jest laureatem prestiżowych grantów oraz nagród Europejskiego Towarzystwa Chirurgów Zaćmy i Chirurgii Refrakcyjnej, a także Amerykańskiej Akademii Okulistyki. Na swoim koncie ma ponad 600 kursów dydaktycznych i prezentacji klinicznych w Europie, Azji, Afryce, na Bliskim Wschodzie i w USA.

Rozwój kompetencji lekarzy OCHO

Dla lekarzy okulistów z naszych poradni i gabinetów okulistycznych w Nowym Sączu, Rzeszowie, Krakowie i Nałęczowie, możliwość uczestnictwa w dedykowanych warsztatach edukacyjnych dotyczących witreolizylizy, prowadzonych przez dr. Dmitriewa było wyjątkowo cenną inicjatywą, która już wkrótce odczuwana będzie również w skuteczności leczenia okulistycznego naszych Pacjentów.

Skip to content