OCHO GRUPA MEDYCZNA prof. Zagórskiego

100 dodatkowych terminów na bezpłatne operacje zaćmy w Rzeszowie

zaćma rzeszów

Życie bez zaćmy – rozpędza się nasz plan na tegoroczne wakacje! W lipcu z dodatkowych terminów operacyjnych na usunięcie zaćmy cieszyli się Pacjenci OCHO w Krakowie – teraz czas na Rzeszów!

Uwaga Pacjenci z Rzeszowa i całego Podkarpacia! Mamy dla Was 100 dodatkowych terminów na bezpłatne kwalifikacje i zabiegi usunięcia zaćmy, które na przełomie sierpnia i września przeprowadzać będą nasi specjaliści w Ośrodku Chirurgii Oka prof. Zagórskiego w Rzeszowie!

Operacje zaćmy na NFZ Rzeszów

Zabiegi usunięcia zaćmy są finansowane przez NFZ, a klimatyzowany blok operacyjny, doświadczeni lekarze okuliści  i nowoczesny sprzęt diagnostyczny już w gotowości w centrum okulistycznym OCHO Rzeszów, ul. Stanisława Moniuszki 8.

Rejestrację dodatkowych terminów do momentu wyczerpania miejsc prowadzimy telefonicznie:
nr tel: +48 798 77 22 44 i mailowo: rejestracja@rzeszow.ocho.pl

Pacjenci w Krakowie przekonali się, że nasza wakacyjna akcja to jedyna okazja ominięcia długich kolejek i skorzystania z rozbudowanej opieki specjalistów, o którą wyjątkowo dbamy w każdym Ośrodku OCHO. Teraz do wysokich standardów leczenia dołączamy dodatkowe terminy, bo przecież szkoda czasu na wakacyjną kolejkę!

Zaćma na NFZ

Zapraszamy wszystkie osoby, które tego lata chcą rozpocząć życie bez zaćmy! Konsultacje lekarskie i kwalifikacje do zabiegów rozpoczniemy w  połowie sierpnia, operacje będą wykonywane w pierwszych 2 tygodniach września. Mamy jedynie 100 dodatkowych miejsc, więc …rejestrujcie się już dziś!

Do zobaczenia w klinice okulistycznej OCHO!

 

Kontakt:
Ośrodek Chirurgii Oka prof. Zagórskiego
ul. Stanisława Moniuszki 8
35-017 Rzeszów
Rejestracja:  +48 798 77 22 44
mail: rejestracja@rzeszow.ocho.pl

Skip to content