W OCHO Kraków rozpoczęliśmy gigantyczny projekt ZERO TOLERANCJI DLA ZAĆMY, w którym łączymy wszystkie dostępne działania w celu osiągnięcia większego komfortu leczenia Pacjentów z zaćmą. W kolejnych miesiącach prezentować będziemy nowe odsłony naszego projektu, a od dziś do połowy grudnia  bezpłatne operacje bez kolejek i najlepsi operatorzy z Polski pod jednym dachem! Do tego  edukacja, dobry klimat i świetnie wyposażony blok operacyjny.

Nowy PROJEKT leczenia zaćmy

Pomysł na akcję zrodził się już w lipcu; wówczas przygotowaliśmy dla Pacjentów kilkadziesiąt dodatkowych terminów zabiegowych i wydawało się nam, że to będzie oferta ze sporym zapasem. Zainteresowanie przerosło nasze wyobrażenia – terminy zniknęły niemal natychmiast i to faktycznie pokazało nam skalę potrzeb. Dlatego zdecydowaliśmy się na radykalne posuniecie, co w praktyce oznacza maksymalną koncentrację na zaćmie i uwolnienie wszystkich dostępnych terminów naszych operatorów.” – przyznaje Małgorzata Franus, kierownik OCHO Kraków. Oczywiście Pacjenci z innymi schorzeniami nadal konsultowani są w OCHO Kraków zgodnie z dotychczasowymi grafikami,  podobnie bez zmian prowadzona jest w Ośrodku kompleksowa diagnostyka chorych.

Projekt ZERO TOLERANCJI DLA ZAĆMY pozwala na dodatkowe zaangażowanie najlepszych chirurgów zaćmy i uruchomienie niezależnych terminów operacji w okresie od września aż do połowy grudnia. To jedyna  szansa na bezpłatne kwalifikacje i operacje zaćmy bez kolejek, które zwłaszcza jesienią i w końcówce roku, ze względu na kończące się limity dofinansowań z NFZ są już mocno wydłużone.

Operacje zaćmy bez kolejki

W klinice okulistycznej OCHO Kraków mamy dodatkową motywację, gdyż  współpracujący z nami doktor Piotr Chaniecki – Ordynator Oddziału Okulistycznego Szpitala im. PCK w Gdyni i wieloletni Ordynator Klinicznego Oddziału Okulistycznego 5 Wojskowego Szpitala Klinicznego w Krakowie do zabiegów  przeprowadzanych w OCHO postanowił dorzucić jeszcze  atrakcyjną, multimedialną formę edukacji, w której obala wszelkie wątpliwości i lęki związane z zaćmą. TO TRZEBA ZOBACZYĆ!

Śledźcie nasz profil na FB – kliknij tutaj  i przekazujcie informację o otwartej rejestracji na bezpłatne zabiegi usunięcia zaćmy, którą prowadzimy telefonicznie:
tel: +48 798 77 22 44 
lub  mailowo: rejestracja@krakow.ocho.pl

Jeżeli dobrze wykorzystamy ten czas, to rok 2022 mamy szansę  w Krakowie i Małopolsce zakończyć bez zaćmy. My w OCHO Kraków jesteśmy gotowi, a WY?  ZERO TOLERANCJI DLA ZAĆMY!

Skip to content