OCHO GRUPA MEDYCZNA prof. Zagórskiego

Dziękujemy, że byliście z nami! „Nowe spojrzenie na okulistykę” – podsumowanie

To był naprawdę inspirujący weekend: ponad 15 godzin pasjonujących prelekcji i wystąpień. Kreatywnych dyskusji i momentami stresującej chirurgii na żywo. Dwa dni zamknięte w 6 sesjach wykładowych i 2 blokach zabiegowych, transmitowanych z OCHO w Krakowie.

Pierwsza  Międzynarodowa Konferencja Szkoleniowa „Nowe spojrzenie na okulistykę” zapewne jeszcze przez wiele tygodni będzie ważnym wydarzeniem, a to za sprawą niezwykle bogatej zawartości merytorycznej, na którą złożyły się wystąpienia i prelekcje 28 ekspertów polskiej i światowej okulistyki.

Podnoszenie kwalifikacji zawodowych lekarzy okulistów na szkoleniach OCHO

W dwudniowym spotkaniu, organizowanym stacjonarnie i online przez Grupę Medyczną prof. Zagórskiego uczestniczyło ponad 500 osób, co świadczy o ogromnym zainteresowaniu możliwością podnoszenia kwalifikacji zawodowych wśród lekarzy okulistów.

2 dni szkoleniowe dla okulistów

Jak w podsumowaniu zapowiedział prof. Zbigniew Zagórski, konferencja szkoleniowa ma szansę stać się cyklicznym wydarzeniem, co wpisuje się w edukacyjny charakter nowych aktywności OCHO. Dziękujemy wszystkim wykładowcom i uczestnikom i… do zobaczenia w OCHO!

Fotorelacja z każdego dnia Konferencji i dźwiękowe podsumowania prezentujemy na naszym FB – przejdź 

Patroni medialni:

Skip to content