OCHO GRUPA MEDYCZNA prof. Zagórskiego

Charytatywna aukcja na rzecz lekarzy z Ukrainy

Konferencja okulistyczna połączona z aukcją charytatywną

Konferencja „Nowe spojrzenie na okulistykę”, organizowana przez OCHO Grupę Medyczną prof. Zagórskiego to zupełnie wyjątkowe dwa dni spotkań z polskimi oraz zagranicznymi lekarzami, specjalizującymi się w leczeniu jaskry, zaćmy, retinopatii cukrzycowej, powikłań wysiękowej postaci AMD, leczeniu zeza u dorosłych pacjentów, zabiegach witrektomii oraz okuloplastyki. Będą świetni wykładowcy, będzie też niezwykła aukcja!

Wszyscy stacjonarni uczestnicy Międzynarodowej Konferencji Szkoleniowej, w trakcie wieczornego spotkania będą mogli licytować w Krakowie obrazy i przedmioty przekazane przez Partnerów oraz Panelistów. Dochód z aukcji, którą prowadzić będzie Rafał Jędrzejczyk, aktor Starego Teatru i artysta Piwnicy pod Baranami, przeznaczony jest na pomoc i wsparcie działań lekarzy okulistów w Ukrainie. To konkretny gest solidarności polskiego środowiska okulistycznego z ukraińskimi klinikami i szpitalami okulistycznymi.

Licytacja książek z okulistyki i obrazów

Wśród przedmiotów przekazanych na aukcję znajdują się książki:

  • „Choroby Rogówki, Twardówki i Powierzchni Oka”- Z. Zagórski, GOH Naumann, P. Watson
  • „Swept Source OCT w diagnostyce różnicowej patologii tylnego odcinka oka i nowotworów wewnątrzgałkowych”- B. Romanowska-Dixon
  • „Autoimmunologiczne choroby narządy wzroku”- A. Kubicka-Trząska, J. Kański

oraz obrazy laureatów konkursu „CX ART – Tworzymy Galerię Młodej Sztuki”

  • olej na płótnie „Kamila” – Robert Naw
  • olej na płótnie „Podmuch” – Kamila Stovrag
  • olej na płótnie „Morfia II” – Artur Wieczerzyński
  • olej na płótnie „Powroty zamknięte” – Weronika Świętek
  • akwarela „Z lodem” – Anna Maria Zuzela

Organizatorzy aukcji – Grupa Medyczna OCHO i firma Consultronix SA zapowiadają wystawienie do licytacji również  prawdziwej niespodzianki! Jest nią tajemniczy obraz  Artysty, którego prace docenia ….Amerykańska Akademia Filmowa!

Skip to content