Mgr Wioletta Kaczor

Optometrysta
  • Ośrodki Chirurgii Oka:
    Nałęczów

Dyplomowana optometrystka, absolwentka studiów podyplomowych Optometria prowadzonych na Politechnice Wrocławskiej.

Posiada kilkuletnie doświadczenie w wykonywaniu badań optometrycznych w celu wykrywania nieprawidłowości w układzie wzrokowym. Specjalizuje się w korygowaniu wad wzroku takich jak: krótkowzroczność, nadwzroczność, astygmatyzm oraz prezbiopia za pomocą okularów (jednoogniskowych, wieloogniskowych) i miękkich soczewek kontaktowych (sferycznych, torycznych, multifokalnych). W Ośrodku zajmuje się badaniami diagnostycznymi wzroku w procesie kwalifikacji pacjentów do okulistycznych zabiegów chirurgicznych (iniekcji doszklistkowych, witrektomii, usunięcia zaćmy, refrakcyjnej wymiany soczewek wewnątrzgałkowych oraz wszczepiania soczewek fakijnych).

Koordynator dwóch badań klinicznych: „Retrospektywna ocena bezpieczeństwa klinicznego i skuteczności hydrofilnej akrylowej soczewki wewnątrzgałkowej”
oraz „Prospektywna ocena bezpieczeństwa klinicznego i skuteczności hydrofilnej akrylowej soczewki wewnątrzgałkowej”, prowadzonych w OCHO w latach 2021-2023. Optometrystka w badaniach klinicznych prowadzonych w Ośrodku w latach 2021-2023.

Sprawdź harmonogram
i umów wizytę:

Skip to content