Lek. Katarzyna Lasota

Leczenie jaskry
Laseroterapia jaskry (SLT i irydotomia)
Ogólne wizyty okulistyczne NFZ
  • Ośrodki Chirurgii Oka:
    Rzeszów

Specjalista okulistyki

Okulistyka to moja praca, ale również moja pasja. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie, starając się dogłębnie zrozumieć stan zdrowia i historię leczenia, aby pomóc jak najlepiej. Największą satysfakcję daje mi poprawa widzenia i zadowolenie moich pacjentów.

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, który ukończyłam w 2012 roku. Specjalizację z okulistyki odbywałam w Wojewódzkim Szpitalu Okulistycznym w Krakowie, w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim w Rzeszowie oraz Szpitalu im. Jana Pawła II w Krośnie. Odbyłam także wiele staży i szkoleń, między innymi w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie, w Klinice Mikrochirurgii Jaskry w Lublinie oraz w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie.

Nieustannie doszkalam się uczestnicząc w licznych konferencjach i szkoleniach. Jestem aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Okulistycznego, ESCRS (European Society of Cataract and Refractive Surgeons) oraz EUGS (European Glaucoma Society).

Specjalizuję się w:

  • Chorobach przedniego odcinka, siatkówki, a w szczególności w jaskrze
  • Wykonuję laseroterapię w jaskrze: zabieg Yag: SLT, irydotomia oraz zabieg usunięcia zaćmy wtórnej Yag-kapsulotomia
  • Chirurgia refrakcyjna

Wolny czas poświęcam na aktywny wypoczynek wraz z moją rodziną – uwielbiam górskie wycieczki, wind surfing, pływanie oraz podróże dalekie i bliskie.

Sprawdź harmonogram
i umów wizytę:

Skip to content