Dr n. med. Edyta Sacha 

Kwalifikacja do chirurgii refrakcyjnej
Chirurgia zaćmy
Laseroterapia siatkówki
Laseroterapia zaćmy
Okuloplastyka powiek
Choroby rogówki oka
  • Ośrodki Chirurgii Oka:
    Kraków
  • Konsultacje (język):
    angielski, rosyjski

Okulistka i mikrochirurg. W trakcie swojej praktyki lekarskiej wyspecjalizowała się w mikrosoczewkowej i laserowej korekcji wad wzroku, usuwaniu zaćmy oraz laseroterapii siatkówki.

Ukończyła studia w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W 2008 roku uzyskała tytuł doktora nauk medycznych. Przez 20 lat była pracownikiem Oddziału Okulistycznego Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im Ludwika Rydygiera w Krakowie, gdzie uzyskała II stopień specjalizacji w zakresie okulistyki. Zajmowała się chirurgią zaćmy, jaskry, urazów gałki ocznej  oraz leczeniem retinopatii cukrzycowej.

Regularnie poszerza swoją wiedzę; uczestniczy w międzynarodowych szkoleniach i konferencjach naukowych poświęconych chirurgii oka oraz specjalistycznych kursach m.in. w Vision London Clinic. Jest autorytetem dla specjalistów okulistyki w zakresie laserowej chirurgii refrakcyjnej rogówki.

W Ośrodku Chirurgii Oka Prof. Zagórskiego w Krakowie prowadzi pełną diagnostykę chorób oczu i kwalifikacji do zabiegów okulistycznych oraz wykonuje zabiegi zaćmy w ramach umowy z NFZ i monitoruje pooperacyjne efekty zastosowanych terapii. 

Sprawdź harmonogram
i umów wizytę:

Skip to content