beata sawicka wojtuk okulista

Lek. Beata Sawicka-Wojtiuk

Zabiegi korekcji laserowej wzroku
Kwalifikacja do chirurgii refrakcyjnej
Dobór soczewek kontaktowych
Dobór twardych soczewek kontaktowych
Leczenie stożka rogówki
Zabiegi cross-linking
Dobór szkieł okularowych progresywnych
  • Gabinety okulistyczne:
    Lublin
  • Konsultacje (język):
    angielski, włoski

Ukończyłam studia na wydziale lekarskim Akademii Medycznej w Lublinie. Staż specjalizacyjny odbyłam w Klinice Okulistyki w Lublinie, gdzie uzyskałam pierwszy i drugi stopień specjalizacji z okulistyki. Po odbyciu szkoleń z chirurgii refrakcyjnej pod kierownictwem chirurgów francuskich, w 2002 roku rozpoczęłam wykonywanie zabiegów laserowej korekcji wzroku. W 2020 roku uczestniczyłam w kursie Forefront Refractive Surgery Course: LASIK, Presbyopia Correction & SMILE. Wykonuję zabiegi powierzchowne – LASEK, EBK, a także wewnątrzstromalne FemtoLasik i Smile.

Zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób oczu. Moim szczególnym zainteresowaniem są choroby rogówki a przede wszystkim stożek rogówki. Szybki rozwój tej dziedziny okulistyki, wprowadzanie nowych metod leczenia, wymaga stałego kształcenia i uczestniczenia w w konferencjach poświęconych tylko temu tematowi – CXL – Experts Meeting.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Okulistycznego a także Europejskiego Stowarzyszenia Chirurgów Zaćmy i Chirurgów Refrakcyjnych – ESCRS.
Biorę udział w krajowych i zagranicznych zjazdach dotyczących interesującej mnie dziedziny, gdzie uczestniczę w szkoleniach i prezentuję własne wyniki badań.

Chirurgia refrakcyjna i jest bardzo dynamicznie rozwijającą się dziedziną okulistyki co stanowi stały bodziec do dalszego szkolenia, pokonywania granic, samodoskonalenia.

Sprawdź harmonogram
i umów wizytę:

Skip to content