Lek. Adela Justyńska

Leczenie chorób siatkówki oka
Iniekcje doszklistkowe
Program lekowy AMD/DME
Laseroterapia siatkówki
  • Ośrodki Chirurgii Oka:
    Kraków
  • Konsultacje (język):
    angielski

Leczenie chorób siatkówki oka Kraków

Lekarz okulista w klinice okulistycznej OCHO specjalizuje się w leczeniu chorób siatkówki oka.

– chirurgia siatkówki,
– iniekcje doszklistkowe (zastrzyki),
– Retinopatia cukrzycowa,
– odwarstwienie, rozwarstwienie, „odklejanie” siatkówki,
– zwyrodnienie plamki,
– lasery siatkówki,
– lasery w przebiegu cukrzycy.

Przyjmuje w ramach NFZ i komercyjnie.

 


 

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Praktyczne doświadczenie w opiece nad pacjentami okulistycznymi
od 2007 roku. Specjalista okulistyki od 2014 roku. Tytuł Fellow of the European Board of Ophthalmology uzyskany w Paryżu w 2014 roku, potwierdzający kwalifikacje specjalisty okulistyki w krajach Europejskich w ramach European Union of Medical Specialists (UEMS). Aktywna członkini Polskiego Towarzystwa Okulistycznego oraz EURETINA (Europejskie Stowarzyszenie Specjalistów Chorób Siatkówki).

Stypendystka polskich i europejskich towarzystw naukowych – Polskie Towarzystwo Okulistyczne, European Society of Ophthalmology, EURETINA, European Society of Cataract & Refractive Surgeons oraz European Board of Ophthalmology. Swoją wiedzę i umiejętności doskonaliła podczas staży m.in. w USA (Hospital Memorial Health Care System), Wielkiej Brytanii (Moorfields Eye Hospital w Londynie, St Thomas Hospital w Londynie), Austrii (Hanusch Krankenhaus w Wiedniu) i Hiszpanii (VISSUM Instituto Oftalmológico de Alicante) i wielu innych. Autorka i współautorka publikacji naukowych w kraju i za granicą.

Współuczestniczka badań naukowych z aktywnym certyfikatem Good Clinical Practice. Dodatkowe umiejętności potwierdzone certyfikatami w zakresie diagnostyki okulistycznej oraz procedur okulistycznych (iniekcje wewnątrzgałkowe, laseroterapia przedniego i tylnego odcinka oka, kwalifikacje do zabiegów przedniego i tylnego odcinka oka). Regularnie podnosi kwalifikacje podczas kursów i kongresów okulistycznych w Polsce i za granicą (USA, Wielka Brytania, Austria, Francja, Hiszpania, Singapur). Dwukrotnie uhonorowana przez Pacjentów tytułem „Lekarz Roku”.

Z Ośrodkiem Chirurgii Oka prof. Zagórskiego w Krakowie związana od roku 2015.

Sprawdź harmonogram
i umów wizytę:

Skip to content