OCHO GRUPA MEDYCZNA prof. Zagórskiego

III Międzynarodowa Konferencja Szkoleniowa „Nowe spojrzenie na okulistykę” już za tydzień w Krakowie!

Z przyjemnością informujemy, że już za tydzień odbędzie się III Międzynarodowa Konferencja Szkoleniowa „Nowe spojrzenie na okulistykę” organizowana przez Grupę Medyczną OCHO. Wydarzenie będzie miało miejsce w Hotelu Qubus w Krakowie.

W programie tegorocznej konferencji zaplanowano praktyczne kursy specjalistyczne, prelekcję na temat aspektów prawnych w pracy lekarza okulisty, sesje chirurgii okulistycznej oraz bloki tematyczne poświęcone jaskrze, chorobom rogówki i leczeniu krótkowzroczności. Będzie to doskonała okazja do spotkania, pogłębienia wiedzy, wymiany doświadczeń oraz nawiązania cennych kontaktów.

Wyjątkowi goście i honorowy wykładowca:

III Międzynarodową Konferencję Szkoleniową „Nowe spojrzenie na okulistykę” uświetnią wyjątkowi prelegenci, a honorowym wykładowcą, który połączy się z nami online, będzie prof. George Spaeth z Filadelfii. Z programem wydarzenia można zapoznać się na stronie: https://konferencja.ocho.pl/agenda/.

Rejestracja i kontakt:

Zainteresowanych uczestnictwem w konferencji zachęcamy do rejestracji poprzez specjalnie przygotowaną stronę internetową: https://konferencja.ocho.pl/wybor-rejestracji/.

Osoby, które nie wezmą udziału w wydarzeniu stacjonarnie, mogą skorzystać z platformy streamingowej. Rejestracja na platformie daje również dostęp do materiałów archiwalnych z poprzednich edycji konferencji. Link do platformy: https://konferencja.ocho.pl/rejestracja-free/

Serdecznie zapraszamy do zapisów! Do zobaczenia już za tydzień w Krakowie.

Skip to content