OCHO GRUPA MEDYCZNA prof. Zagórskiego

II Międzynarodowa Konferencja Szkoleniowa „Nowe spojrzenie na okulistykę”

Mając w pamięci entuzjastyczne zainteresowanie ubiegłorocznym spotkaniem ekspertów i praktyków okulistyki w Krakowie, już dziś serdecznie zapraszamy lekarzy, specjalistów chorób oczu, rezydentów i studentów na dwudniowe spotkanie do Lublina!

12 i 13 maja spotykamy się na II Międzynarodowej Konferencji Szkoleniowej   „Nowe spojrzenie na okulistykę”.

Cieszymy się, że nasza nowa inicjatywa edukacyjna, łącząca w bezpośrednim transferze wiedzę i doświadczenie przedstawicieli środowisk okulistycznych z Polski i zagranicy, zyskała tak szerokie uznanie. To potwierdza Państwa niesłabnące zainteresowanie możliwościami podnoszenia kwalifikacji zawodowych i jednocześnie dla nas – organizatorów międzynarodowych szkoleń – staje się ambitnym wyzwaniem.

Honorowym wykładowcą II Międzynarodowej Konferencji Szkoleniowej będzie Profesor George Spaeth z Filadelfii, który przedstawi online 3 wykłady dotyczące jaskry. Swoją sesję tematyczną zaplanowała w Lublinie również Międzynarodowa Akademia Okulistyki, a nowością tegorocznego spotkania są kursy szkoleniowe, których szczegółowy program przedstawiamy poniżej.

Sesjom wykładowym towarzyszyć będą zabiegi chirurgii na żywo, transmitowane z bloku operacyjnego Ośrodka Chirurgii Oka prof. Zagórskiego w Nałęczowie, który w tym roku świętuje jubileusz 25- lecia funkcjonowania na rynku polskich placówek medycznych.

Udział onsite lub online w Konferencji „Nowe spojrzenie na okulistykę” potwierdzili już znakomici wykładowcy i praktycy okulistyki z Polski, Niemiec, Hiszpanii oraz USA. Głównym wykładowcą będzie Profesor George Spaeth z Filadelfii, który przedstawi trzy wykłady z zakresu kształtowania relacji lekarz – pacjent w perspektywie terapii jaskry.

Gospodarzem II Międzynarodowej Konferencji „Nowe spojrzenie na okulistykę” – podobnie jak przed rokiem będzie prof. Zbigniew Zagórski, wieloletni kierownik Katedry Okulistyki im. Profesora Krwawicza UM w Lublinie, stypendysta Rządu Belgijskiego w Gandawie oraz Fundacji Humboldta w Erlangen, założyciel Grupy Medycznej OCHO.

Chcemy kontynuować standardy organizacyjne, które po spotkaniu w Krakowie zyskały wysokie oceny uczestników, dlatego również w tym roku oferujemy Państwu hybrydową formę Konferencji, z możliwością dołączenia online lub uczestnictwa stacjonarnego w obiektach Hotelu Ibis Styles Stare Miasto, Lublin – Aleja Solidarności 7 (gwarantujemy możliwość rezerwacji noclegów oraz liczne rabaty, w tym 30% rabat dla rezydentów). Rejestracja uczestników rozpocznie się 10 marca na dedykowanej platformie konferencyjnej  www.konferencja.ocho.pl

Informujemy, iż udział w konferencji potwierdzony zostanie imiennym certyfikatem w formie elektronicznej i będzie stanowić podstawę do otrzymania punktów edukacyjnych.  Serdecznie zapraszamy.

12-13 maja  II Międzynarodowa Konferencja Szkoleniowa „Nowe spojrzenie na okulistykę”.
Do zobaczenia w Lublinie!

PATRONAT HONOROWY

PARTNERZY KONFERENCJI

partnerzy ocho
partnerzy ocho

PATRONAT MERYTORYCZNY

PATRONAT MEDIALNY

CMYK-Kurier-Lubelski (1)
Skip to content