lek. Janusz Grandys

Leczenie jaskry
Laseroterapia jaskry (SLT i irydotomia)
Ogólne wizyty okulistyczne NFZ
  • Ośrodki Chirurgii Oka:
    Rzeszów
  • Konsultacje (język):
    angielski, szwedzki, norweski, duński, rosyjski

Absolwent Akademii Medycznej w Lublinie. Szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie chorób oczu odbył w Klinice Okulistyki w Lublinie oraz w Szwecji – w Klinice Okulistyki w Västervik. Odbył staże szkoleniowe w Uniwersyteckich Klinikach Okulistycznych w Szwecji – w Sztokholmie, Göteborgu, Örebro oraz Linköping. Doświadczenie w pracy lekarza okulisty zdobywał współpracując m.in. z Ośrodkiem Chirurgii Oka w Lublinie, a następnie w wielu klinikach okulistycznych w południowo-środkowej Szwecji oraz w Sztokholmie – Capio Globen czy Stockholm Eye Center. Pracuje jako stały konsultant Kliniki Okulistyki w Karlskronie, w Szwecji.

Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie chirurgii refrakcyjnej, chirurgii przedniego odcinka oka, leczeniu injekcjami doszklistkowymi w AMD, w diagnostyce i leczeniu jaskry oraz schorzeń plamki żółtej jak też w dziedzinie neurookulistyki.

Od wielu lat zajmuje się leczeniem laserowym m.in. retinopatii cukrzycowej, plamki żółtej, jaskry i zaćmy wtórnej. Należy do Szwedzkiego Towarzystwa Okulistycznego.

Sprawdź harmonogram
i umów wizytę:

Skip to content