Wielkość tekstu:    A A A
  Umów się na wizytęRejestracja online
Mapa ośrodków
Nasze ośrodki
kliknij aby wybrać ośrodek w Twojej okolicy
 
Lublin  Łuck  Nałęczów  Kraków  Rzeszów  Zwoleń  Nowy Sącz  
http://okulistyka.mp.pl/aktualnosci/151429,z-obu-stron-mikroskopu


Zapraszamy do współpracy

Ośrodki Chirurgii Oka Prof. Zagórskiego zapraszają:

- Okulistów,

- Optometrystów,


- Menedżerów placówek medycznych (opis),

którzy chcieliby rozpoczać pracę w jednej z naszej placówek w Krakowie, Lublinie, Nałęczowie, Nowym Sączu, Rzeszowie lub Zwoleniu . 


Oferujemy pracę w ośrodkach dysponujących nowoczesnymi blokami operacyjnymi, doskonałym sprzętem oraz standardami leczenia na najwyższym światowym poziomie.  Dzięki pracy w Ośrodkach Chirurgii Oka okuliści mogą liczyć na ciągły rozwój dzięki licznym szkoleniom i pracy z wybitnymi specjalistami  z USA, Niemiec, Izraela i innych krajów. Z naszymi ośrodkami współpracują czołowi okuliści zarówno z Polski jak i z zagranicy. Warto w tym miejscu wspomnieć prof. Ferenca Kuhna, jednego z najwybitniejszych specjalistów od chorób siatkówki oraz urazów oka.

Zapraszamy również okulistów do współpracy z siecią naszych ośrodków oferując dostęp do najnowszych technologii, bezpłatne konsultacje oraz zapewnienie leczenia zachowawczego i operacyjnego najtrudniejszych przypadków, w tym jaskry, powikłanych zaćm, chorób siatkówki, powierzchni oka, dróg łzowych, powiek, oczodołu oraz chirurgii estetycznej. Szczegóły na naszej stronie internetowej.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie swojej aplikacji na adres:

wspolpraca@ocho.pl

a także o osobisty kontakt z prof. Zagórskim (zbigniew.zagorski@gmail.com) w celu przedyskutowania własnych oczekiwań i możliwości ich realizacji w naszych ośrodkach.
 
 
Aktualności /KrakówLublinNałęczówNowy SączRzeszówZwoleń
 
 
Ośrodki Chirurgii Oka Prof. Zagórskiego powstały w celu spełniania misji przywracania lub zachowania widzenia u wszystkich potrzebujących ludzi oraz pomocy w dążeniu do doskonałości i zaspokajaniu potrzeb lekarzy okulistów. Są to cele zbieżne także z założeniami Międzynarodowej Rady Okulistyki oraz Międzynarodowej Akademii Okulistyki; organizacji międzynarodowych z którymi związany jest prof. Zagórski.

Zysk nie jest najważniejszy, a ceny usług są tak ustalane aby nie eksploatować chorych, ale jednocześnie zapewnić im odpowiedni standard opieki i godne warunki pracy dla personelu. Ośrodki realizują swoje cele poprzez pomoc w szkoleniu współpracujących okulistów, organizowanie ośrodków tam, gdzie potrzeby okulistyczne nie są w pełni zaspokojone i gdzie jest zainteresowanie miejscowych lekarzy. Zbigniew Zagórski
 
Twoja opinia