Wielkość tekstu:    A A A
  Umów się na wizytęRejestracja online
Mapa ośrodków
Nasze ośrodki
kliknij aby wybrać ośrodek w Twojej okolicy
 
Lublin  Łuck  Nałęczów  Kraków  Rzeszów  Zwoleń  Nowy Sącz  
http://okulistyka.mp.pl/aktualnosci/151429,z-obu-stron-mikroskopu


 
Profesor Zagórski jest członkiem wielu prestiżowych międzynarodowych organizacji okulistycznych i współpracuje z licznym wybitnymi okulistami na całym świecie. Jego celem jest dostarczanie możliwie najwyższej jakości opieki medycznej, zwłaszcza w chirurgii oka, w przypadku której wynik operacji zależy głównie od umiejętności i doświadczenia chirurga. Gdy operacje wykonywane są przez najwyższej klasy chirurgów, liczba powikłań jest wielokrotnie mniejsza, a okres rekonwalescencji znacznie krótszy. Mając to na uwadze, prof. Zagórski zaprasza do współpracy specjalistów o światowej renomie, którzy cyklicznie przeprowadzają operacje oraz szkolą lekarzy pracujących w ośrodkach.

Na liście współpracowników Ośrodków Chirurgii Oka znajdują się:
 
 
Prof. Ferenc Kuhn z Florydy. Bardzo doświadczony chirurgiem witreo-retinalnym oraz światowy autorytet od urazów oka. Współpracuje z nami od ponad 10 lat. Jest Przewodniczącym Światowego Towarzystwa Urazów Oka oraz autorem szeregu podręczników dotyczących chirurgii witreoretinalnej oraz postępowania w urazach oka. Podejmuje się wykonania najbardziej złożonych operacji u chorych, którym odmówiono  pomocy gdzie indziej.
 
Prof. Boris Malyugin jest Dyrektorem Generalnym Instytutu Fiodorowa w Moskwie. Należy do najbardziej innowacyjnych chirurgów zaćmy. Opracował szereg przyrządów, które znacznie ułatwiają operacje zaćm powikłanych, np. pierścienie Malyugina, stosowane przez chirurgów na całym świecie.
Jest członkiem Międzynarodowej Akademii Okulistyki oraz Przewodniczącym Rosyjskiego Towarzystwa Okulistycznego. Wykonał kilkadziesiąt tysięcy operacji zaćmy na różnych kontynentach i jest jednym z najczęściej zapraszanych i nagradzanych chirurgów na arenie międzynarodowej.
W Ośrodku Chirurgii Oka w Krakowie wspólnie z prof. Zagórskim wykonuje m.in. trudne i złożone operacje zaćmy powikłanej.
 
Prof. Yury Takhtaev z Sankt Petersburga jest jednym z nielicznych chirurgów wykonujących rutynowo tylną kapsuloreksję, która prawie w 100 % zapobiega powstawaniu zaćmy wtórnej. Przez wiele lat był czołowym chirurgiem w Instytucie Fiodorowa w Sankt Petersburgu, a następnie Kierownikiem Kliniki Okulistyki Uniwersytetu Medycznego im. Miecznikowa w tym samy mieście.
Wykonuje około 2000 operacji rocznie na różnych kontynentach. Przez zagranicznych ekspertów uważany jest za jednego z najlepszych chirurgów zaćmy na świecie.
W OCHO wykonuje wspólnie z prof. Zagórskim operacje wszystkich rodzajów zaćmy, w tym z kapsuloreksją tylną.
 
Prof. Guy Ben Simon z Tel Avivu to światowej sławy specjalista od chirurgii plastycznej oka i oczodołu, dróg łzowych oraz chirurgii estetycznej.
Opracował własną metodę endoskopowego zespolenia nosowo-łzowego. Jest członkiem międzynarodowych towarzystw chirurgii okuloplastycznej oraz wykładowcą i instruktorem na kongresach i kursach na całym świecie.
W OCHO, wspólnie z naszymi chirurgami, wykonuje najbardziej złożone operacje powiek, dróg łzowych, oczodołu oraz zabiegi chirurgii estetycznej.
 
Prof. Howard Eggers z Uniwersytetu Columbia w Nowym Jorku jest wybitnym specjalistą od zeza i zaburzeń ruchomości gałek ocznych. Od ponad10 lat współpracuje z dr Barbarą Biziorek w Ośrodku w Nałęczowie. Wspólnie wykonują najbardziej złożone operacje.
 
Prof. Anselm Jünemann - Kierownik Kliniki Okulistycznej Uniwersytetu w Rostoku. Współpracuje z prof. Zagórskim od ponad 30 lat. Jest wybitnym specjalistą prawie w każdej dziedzinie okulistyk, w tym chirurgii jaskry, zaćmy, witreoretinalnej i dróg łzowych.
 
Dr Richard Manka z St. Paul, Minnesota USA. Współpracuje z Kliniką i Ośrodkami od 22 lat. Prowadził szkolenia z chirurgii zaćmy, jaskry, rogówki i okuloplastyki oraz wykonuje wspólnie z naszymi chirurgami złożone operacje z tego zakresu.


Zaufaj prawdopodobnie najlepszym specjalistom i umów się na wizytę już dziś! Tel. 222 905 905.

Serdecznie zapraszamy!

 
 
 
Aktualności /KrakówLublinNałęczówNowy SączRzeszówZwoleń
 
 
Ośrodki Chirurgii Oka Prof. Zagórskiego powstały w celu spełniania misji przywracania lub zachowania widzenia u wszystkich potrzebujących ludzi oraz pomocy w dążeniu do doskonałości i zaspokajaniu potrzeb lekarzy okulistów. Są to cele zbieżne także z założeniami Międzynarodowej Rady Okulistyki oraz Międzynarodowej Akademii Okulistyki; organizacji międzynarodowych z którymi związany jest prof. Zagórski.

Zysk nie jest najważniejszy, a ceny usług są tak ustalane aby nie eksploatować chorych, ale jednocześnie zapewnić im odpowiedni standard opieki i godne warunki pracy dla personelu. Ośrodki realizują swoje cele poprzez pomoc w szkoleniu współpracujących okulistów, organizowanie ośrodków tam, gdzie potrzeby okulistyczne nie są w pełni zaspokojone i gdzie jest zainteresowanie miejscowych lekarzy. Zbigniew Zagórski
 
Twoja opinia