Wielkość tekstu:    A A A
  Umów się na wizytęRejestracja online
Mapa ośrodków
Nasze ośrodki
kliknij aby wybrać ośrodek w Twojej okolicy
 
Lublin  Łuck  Nałęczów  Kraków  Rzeszów  Zwoleń  Nowy Sącz  
http://okulistyka.mp.pl/aktualnosci/151429,z-obu-stron-mikroskopu


Czy Twoje oczy doświadczają któregokolwiek z poniższych objawów?
  • Kłucie lub pieczenie
  • Uczucie piasku lub ziarnistości
  • Zaczerwienienie
  • Zaburzenia widzenia
  • Dyskomfort związany z soczewkami kontaktowymi
  • Problemy przy czytaniu lub korzystaniu z urządzeń elektonicznych
  • Zmęczenie

30 milionów ludzi cierpi z powodu ZESPOŁU SUCHEGO OKA.

W przeszłości kuracje ograniczały się do terapii domowych i przyjmowania leków. MiBoThermoflo® jest ekonomicznym terapeutycznym urządzeniem medycznym, które przynosi ulgę w dolegliwościach zespołu suchego oka.


Terapia z użyciem urządzenia MiboThermoflo® (wyprodukowanego przez Mibo Medical Grup, Texas, USA) jest bezpieczną i skuteczną metodą leczenia zespołu suchego oka, a zwłaszcza postaci związanej z nadmiernym odparowywaniem łez (co wynika z dysfunkcji gruczołów Meiboma). Urządzenie podczas wykonywanego zabiegu emituje stałą temperaturę 42oC co stymuluje gruczoły Meiboma do wydzielania, jednocześnie wykonywany jest masaż, a następnie oczyszczanie powiek. Skutkuje to poprawą funkcjonowania gruczołów powiekowych, struktury filmu łzowego i stopniowym ustąpieniem dolegliwości. Zabieg jest nieinwazyjny i bezbolesny.
Urządzenie posiada certyfikat medyczny wydany przez FDA.

Skuteczność leczenia zależeć będzie od zastosowania się do określonego protokołu terapeutycznego również w domu. Zaleca się wykonanie 4 zabiegów w czasie nie dłuższym, niż 2 miesięce. Potem mogą być wskazane dodatkowe sesje w zależności od okresu, po którym dolegliwości nasilają się.

Zapraszamy do naszego okulistycznego SPA w Krakowie, Lublinie, Rzeszowie i Nowym Sączu. 

Informacja i rejestracja: 222 905 905. 


 
 
 
Aktualności /KrakówLublinNałęczówNowy SączRzeszówZwoleń
 
 
Ośrodki Chirurgii Oka Prof. Zagórskiego powstały w celu spełniania misji przywracania lub zachowania widzenia u wszystkich potrzebujących ludzi oraz pomocy w dążeniu do doskonałości i zaspokajaniu potrzeb lekarzy okulistów. Są to cele zbieżne także z założeniami Międzynarodowej Rady Okulistyki oraz Międzynarodowej Akademii Okulistyki; organizacji międzynarodowych z którymi związany jest prof. Zagórski.

Zysk nie jest najważniejszy, a ceny usług są tak ustalane aby nie eksploatować chorych, ale jednocześnie zapewnić im odpowiedni standard opieki i godne warunki pracy dla personelu. Ośrodki realizują swoje cele poprzez pomoc w szkoleniu współpracujących okulistów, organizowanie ośrodków tam, gdzie potrzeby okulistyczne nie są w pełni zaspokojone i gdzie jest zainteresowanie miejscowych lekarzy. Zbigniew Zagórski
 
Twoja opinia