Wielkość tekstu:    A A A
  Umów się na wizytęRejestracja online
Mapa ośrodków
Kraków
ul. Solskiego 7C
31-216 Kraków
ul. Solskiego 7C  31-216 Kraków
Lublin  Łuck  Nałęczów  Kraków  Rzeszów  Zwoleń  Nowy Sącz  
http://okulistyka.mp.pl/aktualnosci/151429,z-obu-stron-mikroskopu

22 maja w OCHO Kraków odbędą się konsultacje dr Agnieszki Ćwiklińskiej-Haszcz. 


Dr n. med. Agnieszka Ćwiklińska-Haszcz od 2004 roku pracuje w Katedrze Okulistyki Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. 
Specjalizuje się w chirurgii rogówki, zaćmy i przedniego odcinka oka. 

Należy do czołowych w Polsce chirurgów wykonujących transplantacje rogówki, w tym przeszczepy warstwowe przednie i tylne oraz drążące (około 100 zabiegów rocznie). Wykonuje także około 1000 operacji zaćmy rocznie, w tym zaćmy powikłane i podwichnięte, a także rekonstrukcje przedniego odcinka, przeszczepy błony owodniowej, leczenie stożka rogówki oraz enukleacje z implantem.

Odbyła liczne staże i szkolenia w kraju i za granicą, w tym w Szpitalu Moorfields w Londynie. Jest współautorem licznych prac i wystąpień na krajowych i międzynarodowych konferencjach. Od 2013r jest Konsultantem w zakresie chorób przedniego odcinka oka w Wojewódzkim Szpitalu Okulistycznym w Krakowie.

Pierwsza wizyta Pani Doktor w OCHO Kraków odbędzie się 24 kwietnia. 

Informacja i rejestracja:
tel. 222 905 905
mail: rejestracja@krakow.ocho.plSerdecznie zapraszamy!
 
 
 
Ośrodki Chirurgii Oka Prof. Zagórskiego powstały w celu spełniania misji przywracania lub zachowania widzenia u wszystkich potrzebujących ludzi oraz pomocy w dążeniu do doskonałości i zaspokajaniu potrzeb lekarzy okulistów. Są to cele zbieżne także z założeniami Międzynarodowej Rady Okulistyki oraz Międzynarodowej Akademii Okulistyki; organizacji międzynarodowych z którymi związany jest prof. Zagórski.

Zysk nie jest najważniejszy, a ceny usług są tak ustalane aby nie eksploatować chorych, ale jednocześnie zapewnić im odpowiedni standard opieki i godne warunki pracy dla personelu. Ośrodki realizują swoje cele poprzez pomoc w szkoleniu współpracujących okulistów, organizowanie ośrodków tam, gdzie potrzeby okulistyczne nie są w pełni zaspokojone i gdzie jest zainteresowanie miejscowych lekarzy. Zbigniew Zagórski
 
Twoja opinia