Zapraszamy

Dołącz do Grupy Medycznej OCHO

Zapraszamy lekarzy prowadzących gabinety okulistyczne do rozszerzenia oferty własnych usług, poprzez podjęcie współpracy z Grupą Medyczną OCHO. Przejrzystą formułę relacji biznesowych prezentujemy w dwóch wariantach.

WARIANT 1

Lekarz okulista, zainteresowany współpracą z Grupą Medyczną prof. Zagórskiego prowadzi swój gabinet na dotychczasowych zasadach i w niezmienionej formule identyfikacyjnej, a w ramach otwartej, partnerskiej współpracy otrzymuje:

 • szybką i rozbudowaną diagnostykę swojego Pacjenta, prowadzoną we wszystkich placówkach OCHO, w ramach której gwarantujemy priorytetowe terminy realizacji świadczeń, wygodny i szybki transfer wyników diagnostycznych dostępny dla współpracującego lekarza
 • udział w konferencjach i szkoleniach na zasadach dostępu dla lekarzy Grupy Medycznej OCHO
 • dostęp do eksperckich konsyliów OCHO, umożliwiających konsultacje szczególnie trudnych przypadków
 • gwarancję, iż Pacjent będzie kontynuował leczenie w gabinecie współpracującego lekarza
grupa medyczna ocho

WARIANT 2

Lekarz okulista, zainteresowany współpracą z Grupą Medyczną prof. Zagórskiego przyjmuje branding OCHO, uwzględniający warunki indywidualnej praktyki lekarza, co pozwala na włączenie gabinetu w strategię wspólnych działań i po 12 miesiącach współpracy ułatwia lekarzowi budowanie własnej marki z wykorzystaniem potencjału i reputacji Grupy Medycznej OCHO. W rozbudowanym modelu współpracy lekarz otrzymuje:

grupa medyczna ocho
przychodnia okulistyczna kraków
 • wszystkie korzyści Wariantu I
 • bezpłatny proces rebrandingu wraz z pakietem działań marketingowych prowadzonych przez Grupę Medyczną OCHO
 • bezpłatne działania w obszarze promocji gabinetu lekarza na stronie internetowej www.ocho.pl i na profilach SM Grupy OCHO
 • stały kontakt telefoniczny z koordynatorem BOP OCHO
 • możliwość bezpłatnego podłączenia Gabinetu lekarza do oprogramowania Unison OCHO oraz zapewnienie bezpiecznego, szyfrowanego łącza dla transferu danych. Powyższe rozwiązanie umożliwia import wyników i szybką wymianę informacji o pacjencie, możliwość podglądu dokumentacji medycznej z każdego poziomu świadczonych usług medycznych. UWAGA: dla proponowanego rozwiązania preferowane jest łącze światłowodowe i dodatkowe łącze, stanowiące backup dla podstawowego rozwiązania (np. mobilne LTE)
 • możliwość korzystania z usługi Call Center (wewnętrzna struktura OCHO), która zapewnia profesjonalną komunikację z pacjentem i odciąża lekarza z zadań obsługi recepcyjnej lub konieczności zatrudniania personelu
 • możliwość korzystania ze sprzętu zabiegowego
 • profesjonalną pomoc w obszarze obsługi księgowej
 • większą efektywność kosztową dla zakupu materiałów medycznych i zakupu niezbędnego sprzętu (możliwość korzystania z cenników wynegocjowanych przez i dla Grupy OCHO)
 • udział w wewnętrznych szkoleniach OCHO i dostęp do materiałów informacyjno-edukacyjnych; możliwość uzyskania dofinansowania z Fundacji Edukacyjnej OCHO
 • gwarancję, iż Pacjent będzie kontynuował leczenie w gabinecie współpracującego lekarza

Wszystkie osoby zainteresowane współpracą z Grupą Medyczną OCHO zapraszamy do kontaktu:

Maciej Zagórski – Prezes Zarządu OCHO

Atuty Grupy Medycznej OCHO

Nowoczesne zaplecze diagnostyczne

Pacjenci leczący się w gabinetach prywatnych i innych placówkach medycznych otrzymują od swoich okulistów rekomendacje wykonania specjalistycznej diagnostyki właśnie w Ośrodkach OCHO!

Międzynarodowa kadra specjalistów

Nasi lekarze korzystają z doświadczenia i eksperckiej wiedzy Profesorów z Niemiec, USA i Izraela. To pozwala utrzymywać w Grupie OCHO właściwą dynamikę rozwoju i skutkuje niskim poziomem powikłań pozabiegowych.

Najwyższe oceny i rekomendacje dla OCHO

Wyróżnia nas jakość usług i ponadstandardowy poziom opieki, co sprawia, iż 98% Pacjentów wystawia placówkom OCHO najwyższe oceny i rekomenduje nasze usługi rodzinie i znajomym. Profesjonalizm i życzliwość to atuty OCHO, najczęściej wskazywane przez Pacjentów w anonimowych badaniach satysfakcji.

Stabilność finansowa, rozpoznawalna marka, strategia rozwoju

Zespół OCHO tworzy ponad 200 specjalistów z zakresu okulistyki, opieki medycznej, zarządzania, branding’u i komunikacji. Razem budujemy silną markę okulistyczną w Polsce.

Rozbudowane programy stypendialne i grantowe

Fundacja Edukacyjna OCHO finansuje projekty szkoleniowe i edukacyjne, umożliwiające lekarzom doskonalenie kwalifikacji i udział w międzynarodowych projektach okulistycznych.

Skip to content